Vánoční futsalové turnaje

18.12.2012

V předvánočním čase se již po páté sešli mladí fotbalisté z Bělé pod Bezdězem, Mikroregionu Máchův kraj a Mnichovohradišťska v Městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem, aby změřili své síly ve futsalových turnajích. 13. 12. 2012 se uskutečnil Vánoční turnaj pro žáky 6. a 7. tříd, kterého se zúčastnila družstva 2. ZŠ Mnichovo Hradiště, ZŠ Doksy a ZŠ Bělá pod Bezdězem. V tomto turnaji zvítězili zástupci ZŠ K. H. Máchy Doksy, naši hráči se umístili na třetím místě.

Memoriál Karla Poláka se konal 18. 12. 2012 pro fotbalisty 8. a 9. tříd. Zúčastnila se ho družstva 1. ZŠ Mnichovo Hradiště, ZŠ Dubá, 2. ZŠ Mnichovo Hradiště, ZŠ Doksy a ZŠ Bělá pod Bezdězem. V tomto turnaji si žáci z naší školy vybojovali 2. místo za sportovci z 2. ZŠ Mnichovo Hradiště.

Je dobře, že se takové akce konají, neboť vedou k dobré reprezentaci města i bělské školy. Poděkování patří nejenom všem sportovcům, ale také sponzorům, kteří turnaj podpořili – Atmos – Jaroslav Cankař & syn a Tom Bohemia Crystal, s. r. o.

Vánoční futsalové turnaje
Jakub Tošovský