Zimní víceboj v Bakově nad Jizerou

7.02. 2013

Dne 7. 02. 2013 se žáci naší školy Jonáš Kučera, František Coufal, Lukáš Andrejko, Marek Fiala, Veronika Hudečková, Veronika Vokounová, Soňa Řehořková a Iva Roztočilová zúčastnili Zimního víceboje pořádaného Základní školou v Bakově nad Jizerou. Tato sportovní skupina reprezentovala bělskou školu opravdu excelentně!

Úspěšní byli naši žáci v jednotlivcích, kdy v kategorii starších žáků vybojoval 1. místo Jonáš Kučera, stejného umístění dosáhl Lukáš Andrejko v kategorii mladších žáků. Vítězství získala i Soňa Řehořková v kategorii mladších žákyň a 2. místo ve stejné kategorii vybojovala Iva Roztočilová.

Dalším úspěchem bylo 1. místo v celkovém pořadí družstev, které získali naši žáci svými výbornými výkony a velkým bodovým náskokem.

Všem zúčastněným gratulujeme!

Zimní víceboj v Bakově nad Jizerou