Výlet do Milovic

25.10.2012
Čtyřiadvacet dětí, které přišly o podzimních prázdninách do družiny, se rozhodně nenudilo. Paní vychovatelky pro ně připravily na čtvrtek 25. října celodenní výlet do Milovic nad Labem. Už cesta vlakem byla pro mnohé děti velkým zážitkem. V Milovicích se skupina cestovatelů vydala do Parku MIRAKULUM, který návštěvníkům nabízí velmi mnoho pestrých činností. Děti si mohly odzkoušet svou fyzickou zdatnost a dovednost na trampolínách, různých prolézačkách, skákadlech, houpačkách a lanech, ale i odvahu při prozkoumávání podzemních chodeb a katakomb při svitu baterek. Trochu uklidnění nalezly v mini Zoo. Potom si děti v rukodílně pod vedením zručné výtvarnice vyráběly náušnice z korálků nebo z nastříhaného a zahřátého plastu. Malovaly také obrázky různými technikami na dřevěná čtvercová prkénka. Všechny výrobky se podařily a děti si tak odvážely dárky pro své nejbližší. Dětem se z milovického Parku MIRAKULUM nechtělo ani domů. Výlet se velmi líbil, a proto se do Milovic určitě ještě někdy podívají.
Výlet do Milovic
Marie Mlejnková, vedoucí vychovatelka ŠD