V předvánočním období se vybraní žáci naší školy tradičně přesunuli na jedno odpoledne do Mnichova Hradiště, kde se zúčastnili soutěže ve skoku vysokém s názvem MH laťka. Letošní 23. ročník se konal v úterý 10. prosince. Naši školu reprezentovalo sedm sportovců, z toho šest chlapců a jedna dívka. Naši skokani svými výkony zazářili v těžké konkurenci a vybojovali krásná umístění, ověnčená třemi medailemi. Na výtečném druhém místě skončila Eliška Tondrová z VIII.B se svým výkonem 135 cm. Kromě této stříbrné medaile získali naši chlapci ještě dvě třetí místa. David Cirhan ze třídy VI.B skočil 130 cm a Jakub Šídlo z VIII.B přeskočil laťku ve výšce 145 cm. Těmito výkony si zajistili bronzové medaile ve svých kategoriích. Naši další sportovci se umístili takto: Lukáš Fiala z VI.A skončil na děleném 11. – 12. místě, Matyáš Heinsch z VIII. B skončil na 9. místě, Mikuláš Kabátník z VIII.A bral 10. místo a Daniel Hašl z IX.A skončil na krásném 6. místě. Všem účastníkům patří poděkovaní za předvedené výkony a za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Marcela Dvořáková

Kategorie: Aktuality