Krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna

  Ve dnech 18. a 19. dubna se v Kutné Hoře konalo krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna. Vzhledem k výraznému úspěchu našich děvčat v okresním kole jsme zde měli dokonce tři želízka v ohni, což se naší škole zatím ještě nikdy nepodařilo. Bělskou ZŠ zde reprezentovaly Karina Modrá, Simona Matoušková a Barbora Matoušková.

  V nemalé konkurenci kvalitních recitátorů a po přednesení dvou textů vyhrála Simča celou svou kategorii a postoupila na celorepublikovou recitační přehlídku. Protože zde se již nesoutěží, můžeme směle konstatovat, že se Simona Matoušková ve své kategorii stala republikovou recitační šampionkou. Přejeme jí, aby si přehlídku spojenou s workshopy co nejvíc užila a načerpala inspiraci do dalších let.

  Ve své kategorii se neztratila ani Barča, která brala nepopulární, ale přesto výborné čtvrté místo.

  Všem třem dívkám děkujeme za reprezentaci naší školy.

  Mgr. Zuzana Kleinová

  Kategorie: Aktuality