Ve středu 22. 11. 2023 se žáci 6. ročníku vypravili do pražského Divadla Na Fidlovačce na představení Betlém hledá superstar. Jednalo se o rodinný muzikál, a jak již název napovídá, téma bylo předvánoční. Inscenace pojednávala o cestě Marie a Josefa do Betléma. Nejdůležitější ovšem bylo, kdo tam Marii poveze. Na vypsaný konkurz byli nominování lev, jednorožec a oslík. Kdo konkurz vyhrál je zřejmé. Ano, skromný, sebekritický a obětavý oslík. Roli jednorožce, miláčka hodných holčiček, ztvárnila Tereza Martinková, která dabovala Annu z Ledového království.

Za zúčastněný pedagogický doprovod bych ráda šesťáky pochválila. Jejich chování v divadle bylo na úrovni a většině diváků z jiných škol by mohli jít příkladem. I náročná cesta autobusem proběhla bez jakýchkoliv obtíží. Žákům se představení velmi líbilo, a tak se můžeme společně těšit na další návštěvy divadla.

Mgr. Zuzana Kleinová

Kategorie: Aktuality