Ve středu 13. března se sešli vybraní žáci jednotlivých tříd 4. a 5. ročníků, aby si zasoutěžili v přednesu básní ve školním kole recitační soutěže, kterému předcházela jednotlivá třídní kola. Celkem si své síly změřilo 16 recitátorů. Rozhodnout o postupu do okresního kola nebylo pro pětičlennou porotu z řad pedagogů nijak jednoduché, neboť výkony soutěžících byly téměř vyrovnané.

První tři nejúspěšnější si odnesli odměny v podobě drobných dárků, zbylí soutěžící obdrželi sladkou odměnu.

Všem zúčastněním patří velká gratulace za jejich snahu a odvahu vystoupit před publikem, děkujeme jim také za zájem o poezii a chuť si přijít zarecitovat.

Byli jste všichni úžasní!

II. kategorie (4.-5. třídy):

  1. místo: Jasmína Kaločová
  2. místo: Veronika Valcová
  3. místo: Eliška Kulczycká

Mgr. Simona Hrabánková

Kategorie: Aktuality