Konec měsíce října rozzářila základní školu v Tyršově ulici halloweenská výstava. Žáci se svými učitelkami a vychovatelkami dlabali a vyřezávali dýně, které ráno vítaly všechny příchozí. Ve vestibulu šatny se k dýním připojily další strašidelné bytosti – duchové, černé kočky, netopýři, různí strašidláci. Všechna tato stvoření se objevovala i na chodbách školy. Výstavu doplnila soutěž „O nejhezčího podzimníčka“. Žáci tvořili podzimníčky za pomoci svých rodičů, prarodičů či jiných členů rodiny z různých materiálů a různými technikami. Sešla se pěkná skupina různorodých podzimníčků a nebylo snadné určit vítěze.
            Moc děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili, za jejich snahu a kreativitu. Těšíme se na další společná tvoření.

                                                                       Učitelky a vychovatelky ZŠ Tyršova

Kategorie: Aktuality