Na začátku prosince se na naší škole uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. Naši žáci soutěžili celkem ve 3 kategoriích. V kategorii A se utkali žáci 6. ročníků, v kategorii B žáci 7. ročníků a poslední kategorie C v sobě spojuje žáky 8. a 9. ročníků.

V kategorii A se na třetím místě umístila Michaela Růžičková z 6. B, na druhém místě Simona Matoušková z 6. A a na prvním místě skončil Nikolas Svatuška z 6. B.

Třetí místo v kategorii B obsadil Filip Hašl ze 7. A, na druhém místě se umístila Alice Jeřábková ze 7. B a celkovým vítězem se stal Petr Cankař ze 7. A.

V poslední kategorii spolu soutěžili žáci 8. a 9. ročníků. Na třetím místě skončila žákyně 8. A Michaela Grolmusová, druhé místo získal Vladan Klápště z 9. A a první místo obsadil Kryštof Návoj z 9. B.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na okresní kolo v Mladé Boleslavi.

Mgr. Šárka Dufková

Mgr. Václav Hojka

Kategorie: Aktuality