Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/227364/virtual/www/domains/zsbela.cz/wp-includes/post-template.php on line 317

Tak by se dala shrnout přednáška, kterou si pro žáky devátého ročníku připravil praporčík Jiří Plesar z oddělení tisku a prevence Policie ČR. Ve středu 15. prosince se deváťáci sešli v učebně, aby nahlédli za oponu trestní odpovědnosti mladistvých. Ačkoliv většinu věcí již znali, přesto se dozvěděli i dost důležitých novinek. Pan praporčík dokázal v řízené diskuzi vytvořit bezpečné a přátelské prostředí, aby se nikdo nemusel bát zapojit a zeptat. I proto byla beseda pro žáky nejen přínosná, ale navíc vítaná. Děkujeme panu Plesarovi za tak potřebné povídání a snad i varování. Doufáme, že se díky této aktivitě budou naši žáci v budoucnu s policisty setkávat jen při přenáškách, nikoliv při řešení vlastních přestupků či trestných činů.

Ing. Pavlína Cankařová

Kategorie: Aktuality