Na příští školní rok 2022/2023 nabízíme zvýhodněné předplatné na 5 představení do boleslavského divadla. Jedná se o skupinu M5 a tituly Famílie, Zdravý nemocný, R. U. R., Hvězdný posel, Kniha džunglí-Mauglího poslední boj. Cena abonentky na všech pět představení je 550 Kč pro žáka, 750 Kč pro dospělý doprovod. Předplatné je cenově výhodné, žáci mohou jít do divadla sami. S účastí pedagoga naší školy se na představeních počítá. Doprava na představení tentokrát nebude zajištěna, bude individuální. Abonentka je přenosná. Hrací den je nepravidelný; pondělí-čtvrtek, začátky představení od 18,00 hodin. Představení jsou vhodná pro děti od 12 let (letošní páťáci a vyšší ročníky).

Přihlášky potvrďte v sekci „Ankety“ na Bakalářích nebo mailem na zuzanakleinová@zsbela.cz  do 30. 5. 2022. Peníze vybírá Mgr. Z. Kleinová do 20. 6. 2022.

Mgr. Zuzana Kleinová